fbpx

Klub sportowy GROM Gocław Praga Południe zaprasza na treningi piłki nożnej dla dzieci i młodzieży!

Szkolenie sportowe dzieci i młodzieży prowadzone przez Stowarzyszenie Grom współfinansuje m.st. Warszawa

Trener Sławomir Kopeć – grupa PR5

Harmonogram Sezon Letni (kwiecień, maj, czerwiec, wrzesień październik)

Poniedziałek: godz. 17:00 – 18:30  – boisko przy SP 312, ul. Umińskiego 12

Środa: godz. 17:00 – 18:30 – boisko przy SP 312, ul. Umińskiego 12

Harmonogram Sezon Zimowy (listopad, grudzień, styczeń, luty, marzec)

Poniedziałek: godz. 16:00 – 17:00  – hala w  SP 312, ul. Umińskiego 11

Środa: godz. 16:00 – 17:00 – hala w SP 312, ul. Umińskiego 11

Trener  – Michał Ślubowski grupa PR7

Harmonogram Sezon Letni (kwiecień, maj, czerwiec, wrzesień październik)

Wtorek: godz. 14:45 – 16:15  – sala przy SP 373, ul. Angorska 2

Czwartek: godz. 14:45 – 16.15 – sala przy SP 373, ul. Angorska 2

Poniedziałek: godz. 17:00 – 18:30  – boisko przy SP 312, ul. Umińskiego 12 (terminy dodatkowe)

Środa: godz. 17:00 – 18:30 – boisko przy SP 312, ul. Umińskiego 12 (terminy dodatkowe)

Harmonogram Sezon Zimowy (listopad, grudzień, styczeń, luty, marzec)

Wtorek: godz. 14:45 – 16:15  – sala przy SP 373, ul. Angorska 2

Czwartek: godz. 14:45 – 16.15 – sala przy SP 373, ul. Angorska 2

Trener  Michał Ślubowski – grupa PR4

Harmonogram Sezon Letni (kwiecień, maj, czerwiec, wrzesień październik)

Poniedziałek: godz. 17:00 – 18:30  – boisko przy SP 312, ul. Umińskiego 12

Środa: godz. 17:00 – 18:30 – boisko przy SP 312, ul. Umińskiego 12

Wtorek: godz. 18:00 – 19:30  – boisko przy Gimnazjum nr 23, ul. Tarnowiecka 4 (terminy dodatkowe)

Czwartek: godz. 18:00 – 19:30  – boisko przy Gimnazjum nr 23, ul. Tarnowiecka 4 (terminy dodatkowe)

Harmonogram Sezon Zimowy (listopad, grudzień, styczeń, luty, marzec)

Poniedziałek: godz. 17:00 – 18:00  – hala w SP 312, ul. Umińskiego 11

Środa: godz. 17:00 – 18:00 – hala w SP 312, ul. Umińskiego 11

Trener Michał Ślubowski – grupa PR6

Harmonogram Sezon Letni (kwiecień, maj, czerwiec, wrzesień październik)

Wtorek: godz. 14:45 – 16:15  – sala przy SP 373, ul. Angorska 2

Czwartek: godz. 14:45 – 16.15 – sala przy SP 373, ul. Angorska 2

Poniedziałek: godz. 17:00 – 18:30  – boisko przy SP 312, ul. Umińskiego 12 (terminy dodatkowe)

Środa: godz. 17:00 – 18:30 – boisko przy SP 312, ul. Umińskiego 12 (terminy dodatkowe)

Harmonogram Sezon Zimowy (listopad, grudzień, styczeń, luty, marzec)

Wtorek: godz. 14:45 – 16:15  – sala przy SP 373, ul. Angorska 2

Czwartek: godz. 14:45 – 16.15 – sala przy SP 373, ul. Angorska 2

Trener  – Michał Ślubowski grupa PR1

Harmonogram Sezon Letni (kwiecień, maj, czerwiec, wrzesień październik)

Wtorek: godz. 18:00 – 19:30  – boisko przy Gimnazjum nr 23, ul. Tarnowiecka 4

Czwartek: godz. 18:00 – 19:30  – boisko przy Gimnazjum nr 23, ul. Tarnowiecka 4

Poniedziałek: godz. 17:00 – 18:30  – boisko przy SP 312, ul. Umińskiego 12 (treningi dodatkowe)

Środa: godz. 17:00 – 18:30 – boisko przy SP 312, ul. Umińskiego 12 (treningi dodatkowe)

Harmonogram Sezon Zimowy (listopad, grudzień, styczeń, luty, marzec)

Wtorek: godz. 16:30 – 18:00  – boisko orlik, ul. Białowieska 22 – treningi pod balonem

Czwartek: godz. 18:00 – 19:30  – boisko orlik, ul. Białowieska 22 – treningi pod balonem

Poniedziałek: godz. 19:30-21:00 – boisko orlik ul. Białowieska 22 – treningi pod balonem (treningi dodatkowe*)

Środa: godz. 19:30-21:00 – boisko orlik ul. Białowieska 22 – treningi pod balonem (treningi dodatkowe*)

* treningi dodatkowe do końca roku kalendarzowego

Trener Michał Ślubowski – grupa PR3

Harmonogram Sezon Letni (kwiecień, maj, czerwiec, wrzesień październik)

Poniedziałek: godz. 18:30 – 20:00  – boisko przy SP 312, ul. Umińskiego 12

Środa: godz. 18:30 – 20:00 – boisko przy SP 312, ul. Umińskiego 12

Wtorek: godz. 18:00 – 19:30  – boisko przy Gimnazjum nr 23, ul. Tarnowiecka 4 (terminy dodatkowe)

Czwartek: godz. 18:00 – 19:30  – boisko przy Gimnazjum nr 23, ul. Tarnowiecka 4 (terminy dodatkowe)

Harmonogram Sezon Zimowy (listopad, grudzień, styczeń, luty, marzec)

Poniedziałek: godz. 19:30-21:00 – boisko orlik ul. Białowieska 22 – treningi pod balonem

Środa: godz. 19:30-21:00 – boisko orlik ul. Białowieska 22 – treningi pod balonem 

Wtorek: godz. 16:30 – 18:00  – boisko orlik, ul. Białowieska 22 – treningi pod balonem (treningi dodatkowe)

Czwartek: godz. 18:00 – 19:30  – boisko orlik, ul. Białowieska 22 – treningi pod balonem (treningi dodatkowe)

Trener Dominik Krzyżański – grupa PR2

Harmonogram Sezon Letni (kwiecień, maj, czerwiec, wrzesień październik)

Wtorek: godz. 18:00 – 19:30  – boisko przy SP 312, ul. Umińskiego 12 

Czwartek: godz. 18:00 – 19:30  – boisko przy SP 312, ul. Umińskiego 12

Harmonogram Sezon Zimowy (listopad, grudzień, styczeń, luty, marzec)

Wtorek: godz. 16:30 – 18:00  – boisko orlik, ul. Białowieska 22 – treningi pod balonem

Czwartek: godz. 18:00 – 19:30  – boisko orlik, ul. Białowieska 22 – treningi pod balonem

Poniedziałek: godz. 19:30-21:00 – boisko orlik ul. Białowieska 22 – treningi pod balonem (treningi dodatkowe*)

Środa: godz. 19:30-21:00 – boisko orlik ul. Białowieska 22 – treningi pod balonem (treningi dodatkowe*)