fbpx

Trenerzy Piłki Nożnej - Klubu Sportowego GROM

Krzysztof Protazy

Trener UEFA B

Trener piłki nożnej UEFA B, Absolwent Akademii Wychowania Fizycznego. Dyplomowany Trener II klasy piłki nożnej. Jako zawodnik reprezentował takie kluby jak: Zorza Sterdyń, MKS Podlasie Sokołów Podlaski i Okęcie Warszawa. Jest nauczycielem wychowania fizycznego w szkole podstawowej od 2010 roku. Z dziećmi pracuje jako Lokalny Animator Sportu na boisku Orlik od 2009 r. W wolnym czasie lubi pograć w piłkę nożną, już amatorsko. W lecie uwielbia chodzić po górach, jeździć na rowerze, pływać kajakiem i żaglówką. W zimie chętnie zakłada narty i deskę. Zdobył 3 miejsce na Mazowszu w Turnieju Tymbarku z drużyną szkolną ze Szkoły Podstawowej nr 114 w Warszawie.

Dariusz Bajorek

Trener UEFA A

Trener piłkarski UEFA A+. Absolwent Akademii Wychowania Fizycznego i Wyższej Szkoły Pedagogiki Specjalnej. Swoją karierę piłkarską rozpoczął w 1981 roku, jako wychowanek Młodzieżowej grupy Legii Warszawa. Z biegiem lat pan Dariusz zasilił drużynę juniorów Legii Warszawa, z którą zdobył 3 miejsce w Mistrzostwach Polski. Występował w seniorach Legii Warszawa II, grając na poziomie III ligi. Zawodowo grał także w Delcie Warszawa i Gwardii Warszawa. Jego kariera trenerska przebiegała równie barwnie. Trener Bajorek trenował drużyny młodzieżowe Gwardii Warszawa, Delty Warszawa, Kosy Konstancin, Szkoły Footballu Wilanów, z którą osiągnął największe sukcesy takie jak: Mistrzostwo Mazowsza w prestiżowym turnieju Tymbarka i 5 miejsce w Mistrzostwach Polski, a także vice Mistrzostwo Warszawy w rozgrywkach ligowych. Kolejnym krokiem w karierze trenera było objęcie stanowiska Dyrektora Sportowego w AMP Gool, Szkole Footballu Wilanów i Kosie Konstancin, którego prezesem jest Roman Kosecki – wielokrotny Reprezentant Polski. Trener Bajorek specjalizuje się w szkoleniu dzieci i młodzieży tworząc nowoczesne systemy szkolenia w podległych mu klubach. Aktywnie uczestnicy w życiu piłkarskim biorąc udział w wielu konferencjach i sympozjach dedykowanych szkoleniu dzieci i młodzieży w Polsce. Jego kilku wychowanków gra w drużynach Legii Warszawa. W naszym Klubie Trener Dariusz Bajorek pełni funkcję Dyrektora Sportowego. Jego pasją jest sport. W wolnych chwilach lubi książki, teatr i ligę angielską, którą może oglądać godzinami.

Paweł Kwiatkowski

Trener UEFA A

Ukończył AWF w Warszawie na kierunki wychowanie fizyczne ze specjalizacją z piłki nożnej oraz piłki siatkowej. Jest instruktorem pływania oraz menadżerem sportu. Doświadczenie trenera piłki nożnej zdobywał m.in. w AZS AON     Warszawa, z którym zdobył srebrny medal AMP w roku 2013 i 2015. Był także trenerem rocznika 2008 w SP Polonez   Warszawa oraz trenerem seniorów UKS AON Rembertów (Liga Okręgowa oraz A klasa). Obecnie trenuje AZS ASzWoj   oraz naszych najmłodszych zawodników z KS GROM Targówek.

 

Sławomir Kopeć

Trener UEFA B

Trener UEFA B z ponad 15 letnim doświadczeniem w pracy z dziećmi. W przeszłości pracował w UKS Lupus Kabaty, Delcie Warszawa oraz Legii Soccer Schools. 10 lat temu założył w Radości własną szkółkę piłkarską FC Piłkarzyki gdzie do dziś pokazuje dzieciom futbol. Cały czas jest aktywny piłkarsko, gra w Warszawskiej Lidze Oldboy`ów i Weteranów, lubi także rozgrywki futsalowe. W wolnym czasie oprócz sportu lubi podróżować i wędkować.

Paweł konieczny

Trener UEFA B

Trener UEFA B z kilkuletnim doświadczeniem w pracy z dziećmi, absolwent AWF i nauczyciel Wychowania Fizycznego w szkole podstawowej. Podczas swojej kariery piłkarskiej grał w Granacie Skarżysko na poziomie III ligi. Jako trener 4 lata spędził w Delcie Warszawa gdzie z rocznikiem 2007 awansował do pierwszej ligi, a później zdobył vice-mistrzostwo. Następnie 2 lata spędził w AMP Gool gdzie również prowadził rocznik 2007, który sezon w sezon przebijał się od 6 do 3 ligi MZPN. Poza piłką nożną jego pasja to podróże.

Rafał Moczulski

Trener UEFA B

Trener  piłki nożnej z licencją UEFA B. Uczestnik wielu konferencji szkoleniowych. Posiada kilkuletnie doświadczenie w pracy z dziećmi i młodzieżą. Ostatnim klubem w którym pracował była Delta Warszawa, w której był trenerem głównym zespołu grającego w 1 lidze Mazowieckiej. Koordynował także rozwój zawodników rocznika 2008 na filiach. W przeszłości Reprezentant Polski w kategoriach juniorskich oraz Mistrz Polski z Kadrą Mazowsza. Zawodnik takich klubów jak : Agrykola Warszawa, Legionovia Legionowo, Dolcan Ząbki, Okęcie Warszawa. Prywatnie, uwielbia podróże i każda wolną chwilę spędza poza miastem.

 

Michał Ślubowski

Trener UEFA B

Michał niemal w całości poświęca się swojej pasji czyli piłce nożnej. Dość wcześnie zakończył swoją karierę piłkarską aby skupić się na trenerce i nauce. Grał w młodzieżowych drużynach Józefovii, a trenuje dzieci już od 6 lat. Pracował w takich klubach jak Józefovia, Legia, AMP Gool, UKS Żagle czy AP Radość. Od 2 lat jest posiadaczem licencji UEFA B i ciągle się dokształca na rozmaitych szkoleniach i warsztatach, ostatnio wziął udział w kursie “DEDUCTOR – rozumienie gry”. Aktualnie kończy biznesowe studia ekonomiczne w języku angielskim, którym płynnie się posługuje. W wolnym czasie lubi podróżować i oczywiście grać w piłkę.

 

Tomasz Niemyjski

Trener UEFA C

Ukończył pedagogikę na WSM. Posiada uprawnienia trenerskie grassroots C. Swoje doświadczenie jako trener zdobywał w takich klubach jak: Dolcan Ząbki oraz Legia Warszawa. Pracował również jako menadżer sportu w ks AMP Gool Wołomin. Specjalizuje się głównie w szkoleniu najmłodszych zawodników.W przeszłości występował również jako zawodnik na poziomie 4 ligi w Dolcan II Ząbki oraz Bzura Chodaków.W wolnych chwilach oprócz piłki nożnej jest wielkim pasjonatem gotowania.

 

Piotr Kluczyk

Trener UEFA B

Z wykształcenia ekonomista, swoją pasję do cyferek realizuje zawodowo podczas zarządzania ponad 400 osobami w jednej z firm komunikacji Warszawskiej. Ponad 10 letnie doświadczenie trenerskie zdobywał głównie w klubie OKS Służew, oraz małym epizodzie w KS Ursynów. Uwielbia pracę z najmłodszymi zawodnikami, gdzie realizuje się zaznajamiając ich z początkami gry w piłkę nożną. Całą przygodę z piłką spędził w jednym klubie – Okęciu Warszawa, po jej zakończeniu założył ponad 16 lat temu drużynę 6-stek piłkarskich, z którą zdobył wiele nagród, także w turniejach międzynarodowych.Prywatnie tata Antka, uwielbiający sport, dobry film, motoryzacja, a przede wszystkim podróże.

 

Dominik Krzyżański

Trener UEFA B

 Trener piłkarski specjalizujący się w treningach bramkarskich. W latach  2014 – 2016 trener bramkarzy kadry Mazowasza. 

 

Karol Kwolek

Trener UEFA C

 

Absolwent Akademii Wychowania Fizycznego w Krakowie. Trener posiadający licencję UEFA Grassroots C. Jest kreatywny i otwarty na zdobywanie nowych informacji, dlatego nieprzerwanie wzbogaca wiedzę trenerską i pedagogiczną. Posiada rozległą wiedzę na temat rozwoju dzieci, ich zachowań, sposobów reagowania na nie, jak również odpowiednich zabiegów motywacyjnych. W latach 2017-2020  był trenerem w Polonii Kraków, natomiast od dziecka – praktykiem. Związany z piłką nożną od najmłodszych lat. Doskonale zna mechanizmy urozmaiconego treningu, ponieważ doświadcza tego w swoim klubie sportowym, w którym gra na pozycji obrońcy. Jest bardzo cierpliwy otwarty na potrzeby dzieci. W pełni angażuje się w to co robi, posiada zdolność przewidywania. Ponad wszystkie cechy treningu na pierwszym miejscu stawia bezpieczeństwo dzieci. Maluch ma przede wszystkim dobrze się bawić, nauczyć się pracy w grupie, poznawać zasady współpracy i tworzyć nowe relacje. “Kocham to co robię – kocham piłkę nożną. Czasami przyjaciel zaraża pasją drugiego przyjaciela, a ja chciałbym zarazić swoją pasją do piłki nożnej dzieciaki”.

Sylwia Brzezińska

Trener UEFA C

Trenerka posiadająca licencje trenerska UEFA Grassroots C , aktualnie studentka II stopnia na Akademii Wychowania Fizycznego w Warszawie na kierunku wychowanie fizyczne. Swoją przygodę trenerska rozpoczęła z klubem KS Grom w 2019 roku. Zawodniczka kobiecego zespołu KS Raszyn, występującego przez dłuższy czas w rozgrywkach I Lidze Kobiet. Każdą wolna chwile spędza aktywnie.

Kamil Karwatiuk

Trener UEFA C

 

Ukończył studia licencjackie na kierunku bezpieczeństwo wewnętrzne na wydziale Prawa i Administracji na Uniwersytecie Marii Curie Skłodowskiej w Lublinie. Sport ale przede wszystkim piłka nożna to jego największa pasja której poświęca się w całości. Grał na poziomie chełmskiej a klasy oraz ligi okręgowej w takich klubach jak Eko Różanka i Bug Hanna. Był zaangażowany w rozwój kluby Bug Hanna. Ukończyłem kurs UEFA grassroots C. W każdej wolnej chwili pogłębia swoją wiedzę dotyczącą treningu, psychologii aby być coraz lepszym oraz świadomym trenerem. Lubi czytać książki, podróżować oraz oczywiscie grać w piłkę.