Klub Sportowy GROM Soccer Schools - KSGROM.COM

Trenerzy Piłki Nożnej - Klubu Sportowego GROM

Krzysztof Protazy

Trener UEFA B

Trener piłki nożnej UEFA B, Absolwent Akademii Wychowania Fizycznego. Dyplomowany Trener II klasy piłki nożnej. Jako zawodnik reprezentował takie kluby jak: Zorza Sterdyń, MKS Podlasie Sokołów Podlaski i Okęcie Warszawa. Jest nauczycielem wychowania fizycznego w szkole podstawowej od 2010 roku. Z dziećmi pracuje jako Lokalny Animator Sportu na boisku Orlik od 2009 r. W wolnym czasie lubi pograć w piłkę nożną, już amatorsko. W lecie uwielbia chodzić po górach, jeździć na rowerze, pływać kajakiem i żaglówką. W zimie chętnie zakłada narty i deskę. Zdobył 3 miejsce na Mazowszu w Turnieju Tymbarku z drużyną szkolną ze Szkoły Podstawowej nr 114 w Warszawie.

Dariusz Bajorek

Trener UEFA A

Trener piłkarski UEFA A+. Absolwent Akademii Wychowania Fizycznego i Wyższej Szkoły Pedagogiki Specjalnej. Swoją karierę piłkarską rozpoczął w 1981 roku, jako wychowanek Młodzieżowej grupy Legii Warszawa. Z biegiem lat pan Dariusz zasilił drużynę juniorów Legii Warszawa, z którą zdobył 3 miejsce w Mistrzostwach Polski. Występował w seniorach Legii Warszawa II, grając na poziomie III ligi. Zawodowo grał także w Delcie Warszawa i Gwardii Warszawa. Jego kariera trenerska przebiegała równie barwnie. Trener Bajorek trenował drużyny młodzieżowe Gwardii Warszawa, Delty Warszawa, Kosy Konstancin, Szkoły Footballu Wilanów, z którą osiągnął największe sukcesy takie jak: Mistrzostwo Mazowsza w prestiżowym turnieju Tymbarka i 5 miejsce w Mistrzostwach Polski, a także Wicemistrzostwo Warszawy w rozgrywkach ligowych. Kolejnym krokiem w karierze trenera było objęcie stanowiska Dyrektora Sportowego w AMP Gool, Szkole Footballu Wilanów i Kosie Konstancin, którego prezesem jest Roman Kosecki – wielokrotny Reprezentant Polski. Trener Bajorek specjalizuje się w szkoleniu dzieci i młodzieży tworząc nowoczesne systemy szkolenia w podległych mu klubach. Aktywnie uczestniczy w życiu piłkarskim biorąc udział w wielu konferencjach i sympozjach dedykowanych szkoleniu dzieci i młodzieży w Polsce. Jego kilku wychowanków gra w drużynach Legii Warszawa. W naszym Klubie Trener Dariusz Bajorek pełni funkcję Dyrektora Sportowego. Jego pasją jest sport. W wolnych chwilach lubi książki, teatr i ligę angielską, którą może oglądać godzinami.

Sławomir Kopeć

Trener UEFA B

Trener UEFA B z ponad 15 letnim doświadczeniem w pracy z dziećmi. W przeszłości pracował w UKS Lupus Kabaty, Delcie Warszawa oraz Legii Soccer Schools. 10 lat temu założył w Radości własną szkółkę piłkarską FC Piłkarzyki gdzie do dziś pokazuje dzieciom futbol. Cały czas jest aktywny piłkarsko, gra w Warszawskiej Lidze Oldboy`ów i Weteranów, lubi także rozgrywki futsalowe. W wolnym czasie oprócz sportu lubi podróżować i wędkować.

Paweł Konieczny

Trener UEFA B

Trener UEFA B z kilkuletnim doświadczeniem w pracy z dziećmi, absolwent AWF i nauczyciel Wychowania Fizycznego w szkole podstawowej. Podczas swojej kariery piłkarskiej grał w Granacie Skarżysko na poziomie III ligi. Jako trener 4 lata spędził w Delcie Warszawa gdzie z rocznikiem 2007 awansował do pierwszej ligi, a później zdobył vice-mistrzostwo. Następnie 2 lata spędził w AMP Gool gdzie również prowadził rocznik 2007, który sezon w sezon przebijał się od 6 do 3 ligi MZPN. Poza piłką nożną jego pasja to podróże.

Michał Ślubowski

Trener UEFA B

Michał niemal w całości poświęca się swojej pasji czyli piłce nożnej. Dość wcześnie zakończył swoją karierę piłkarską aby skupić się na trenerce i nauce. Grał w młodzieżowych drużynach Józefovii, a trenuje dzieci już od 6 lat. Pracował w takich klubach jak Józefovia, Legia, AMP Gool, UKS Żagle czy AP Radość. Od 2 lat jest posiadaczem licencji UEFA B i ciągle się dokształca na rozmaitych szkoleniach i warsztatach, ostatnio wziął udział w kursie “DEDUCTOR – rozumienie gry”. Aktualnie kończy biznesowe studia ekonomiczne w języku angielskim, którym płynnie się posługuje. W wolnym czasie lubi podróżować i oczywiście grać w piłkę.

 

Piotr Kluczyk

Trener UEFA B

Z wykształcenia ekonomista, swoją pasję do cyferek realizuje zawodowo podczas zarządzania ponad 400 osobami w jednej z firm komunikacji Warszawskiej. Ponad 10 letnie doświadczenie trenerskie zdobywał głównie w klubie OKS Służew, oraz małym epizodzie w KS Ursynów. Uwielbia pracę z najmłodszymi zawodnikami, gdzie realizuje się zaznajamiając ich z początkami gry w piłkę nożną. Całą przygodę z piłką spędził w jednym klubie – Okęciu Warszawa, po jej zakończeniu założył ponad 16 lat temu drużynę 6-stek piłkarskich, z którą zdobył wiele nagród, także w turniejach międzynarodowych.Prywatnie tata Antka, uwielbiający sport, dobry film, motoryzacja, a przede wszystkim podróże.

Rafał Reszka

Trener UEFA B

Trener piłki nożnej UEFA B, Absolwent Akademii Wychowania Fizycznego w Warszawie. Dyplomowany Trener II klasy piłki nożnej i instruktor siatkówki. Jest nauczycielem wychowania fizycznego w szkole podstawowej od 2010 roku.

W wolnym czasie lubi aKtywnie spędzać czas chodząc po górach, jeździć na nartach, rowerze, grać w siatkówkę i oczywiście w piłkę nożną.

Karol Kwolek

Trener UEFA B

Absolwent Akademii Wychowania Fizycznego w Krakowie. Trener posiadający licencję UEFA B. Jest kreatywny i otwarty na zdobywanie nowych informacji, dlatego nieprzerwanie wzbogaca wiedzę trenerską i pedagogiczną. Posiada rozległą wiedzę na temat rozwoju dzieci, ich zachowań, sposobów reagowania na nie, jak również odpowiednich zabiegów motywacyjnych. W latach 2017-2020  był trenerem w Polonii Kraków, natomiast od dziecka – praktykiem. Związany z piłką nożną od najmłodszych lat. Doskonale zna mechanizmy urozmaiconego treningu, ponieważ doświadcza tego w swoim klubie sportowym, w którym gra na pozycji obrońcy. Jest bardzo cierpliwy otwarty na potrzeby dzieci. W pełni angażuje się w to co robi, posiada zdolność przewidywania. Ponad wszystkie cechy treningu na pierwszym miejscu stawia bezpieczeństwo dzieci. Maluch ma przede wszystkim dobrze się bawić, nauczyć się pracy w grupie, poznawać zasady współpracy i tworzyć nowe relacje. “Kocham to co robię – kocham piłkę nożną. Czasami przyjaciel zaraża pasją drugiego przyjaciela, a ja chciałbym zarazić swoją pasją do piłki nożnej dzieciaki”

Sylwia Brzezińska

Trener UEFA C

Trenerka posiadająca licencje trenerska UEFA Grassroots C , aktualnie studentka II stopnia na Akademii Wychowania Fizycznego w Warszawie na kierunku wychowanie fizyczne. Swoją przygodę trenerska rozpoczęła z klubem KS Grom w 2019 roku. Zawodniczka kobiecego zespołu KS Raszyn, występującego przez dłuższy czas w rozgrywkach I Lidze Kobiet. Każdą wolna chwile spędza aktywnie.

Łukasz Bendyk

Trener UEFA C

Studiowałem zarządzanie przedsiębiorstwem na Uniwersytecie Mikołaja Kopernika w Toruniu. Jako junior grałem w Drwęcy Nowe Miasto Lubawskie. Później w lokalnych klubach w B i A klasie takich jak Wicher Gwiździny i KS Mroczno w którym miałem wpływ na powstanie i rozwój klubu (Warmińsko-Mazurski Związek Piłki Nożnej). Ukończyłem kurs UEFA Grassroots C. Trenuję grupę skrzatów z roczników 2014-2016. Praca z młodzieżą sprawia mi dużo satysfakcji więc staram się powiększać swoją wiedzę aby stać się lepszym i bardziej świadomym trenerem. Na co dzień  pracuję w korporacji posługując się językiem angielskim i holenderskim. Poza sportem interesuje się ekonomią. Wolny czas spędzam na siłowni, nauce języków obcych, podróżach i spacerach z psem.

Denis Makarov

Trener UEFA C

Trener pochodzący z Ukrainy. Ukończył studia magisterskie na Państwowej Wyższej Szkole Transportu Kolejowego. Związany z piłką nożną od najmłodszych lat. Sport to jego wielka pasja i przyjemność. W 2013 roku ukończył grę na profesjonalnym poziomie i od tego czasu zagłębił się w coaching. Trener posiadający licencję UEFA Grassroots C. W wolnym czasie jeździ na konferencje piłkarskie, doskonali swoje umiejętności trenerskie, lubi łowić ryby, podróżować oraz spotykać się ze znajomymi.

Szymon Kowalczyk

Trener UEFA C

Absolwent AWFiS w Gdańsku, gdzie ukończył studia magisterskie na kierunku wychowanie fizyczne. Trener UEFA Grassroots C oraz tenisa ziemnego. W latach 2019-2021 pracował z dziećmi w Sopockiej Akademii Piłkarskiej.  Od 2021 roku trener w KS Grom. Jako zawodnik grał na pozycji bramkarza w warmińsko-mazurskiej IV i V lidze w barwach Mamr Giżycko i Vęgorii Węgorzewo. Od młodości związany ze sportem, próbował różnych dyscyplin: siatkówka, koszykówka, piłka ręczna, tenis stołowy, pływanie, ale jednak piłka nożna wygrała.  W wolnym czasie stawia na aktywność, spotykanie ze znajomymi i granie na konsoli.

Sebastian Mikocewicz

Trener UEFA C

Jeden z najmłodszych trenerów w kadrze naszego klubu, który posiada licencję UEFA C. Student Uniwersytetu Warszawskiego na kierunku – Stosunki międzynarodowe, oraz absolwent Akademii Sztuki Wojennej na kierunku – Bezpieczeństwo międzynarodowe i dyplomacja. Wychowanek Lutni Piszczac, w której rozegrał ponad 90 spotkań na poziomie IV Ligi lubelskiej i bialskopodlaskiej klasy okręgowej. W wolnej chwili wciąż wspomaga swój macierzysty klub. “Pomimo niedługiego stażu trenerskiego, młodym adeptom piłki nożnej staram się przekazać wiedzę, która posiadam i w dalszym ciągu poszerzam. W roli trenera najważniejsze jest okazanie wsparcia zawodnikom w działaniach na boisku jak i poza nim.” Wolny czas poświęca na aktywny odpoczynek, podróże i ciekawe filmy. Stale rozwija swój warsztat trenerski biorąc udział w szkoleniach trenerów piłki nożnej.

Kamil Melich

Trener UEFA C

Trener posiadający licencje trenerska UEFA Grassroots C. Jego pasją jest piłka nożna. Kilka lat trenował w jednym z roczników warszawskiej Agrykoli. Do tej pory wychodzi na boisko w ramach wolnego czasu, natomiast jego zainteresowanie tym sportem nie kończy się tylko na graniu. Bardzo lubi oglądać i analizować mecze znanych zawodników, a najbardziej z ligi niemieckiej oraz angielskiej. Poza pracą jego ulubioną formą odpoczynku, jak i aktywności to czas, który spędza razem z rodziną.

Roman Pigarev

Trener UEFA C

Trener pochodzący z Ukrainy i posiadający licencję UEFA Grassroots C. Ukończył studia na Uniwersytecie lotniczym podstawowego elektro mechanika . Związany z piłką nożną od najmłodszych lat. Sport to jego wielka pasja i przyjemność. W 2013 roku ukończył grę na profesjonalnym poziomie i od tego czasu zagłębił się w coaching. Gra w warszawskie lidze fanów Extra Klasa za Ukraińska drużyna FC Impuls w 2021 roku zdobyli puchar polski z drużyn Ukraińskich w Lublinie.
W wolnym czasie jeździ na konferencje piłkarskie, doskonali swoje umiejętności trenerskie, lubi jeździć na rowerze , podróżować oraz spotykać się ze znajomymi.

KRYSTIAN KAŁUCKI

Trener UEFA Elite Youth A

Trener piłki nożnej UEFA  Elitte Youth A, instruktor piłki ręcznej oraz pływania. Absolwent AWF Warszawa. Uczestnik staży trenerskich zarówno w kraju (MESA Widzew Łódź (2012), Arka Gdynia (2019)) jak i za granicą (Chelsea Londyn (2016), Arsenal Londyn (2016), FC Porto (2019)). Od 2012 roku związany z piłką dziecięcą i młodzieżową na Mazowszu – PSF, WAF, Drukarz Warszawa,  Semp Ursynów, RKS Okęcie Warszawa, UKS Orlęta Mroków. Od 2020 roku związany z sekcją futsalu przy AHE

KACPER WOJDA

Trener UEFA C

Trener UEFA C, od dziecka pasjonat piłki nożnej jak i ogólnie szeroko pojętego sportu. Reprezentował barwy SP Polonez Warszawa i Agrykola Warszawa. Praca z dziećmi i młodzieżą to jego motor napędowy, w wolnych chwilach lubi aktywnie spędzać czas. Poza wiedzą na temat piłki nożnej, przekazuje młodzieży wartości przydatne w życiu codziennym.

KRZYSZTOF POSENIAK

Trener UEFA C

Z wykształcenia prawnik. Z zamiłowania sportowiec. Ze sportem związany od małego. Trenował piłkę nożną, siatkówkę oraz tenis stołowy. Uwielbia grę w piłkę nożną, bieganie, tenisa stołowego i jazdę gokartami. W trybie biernym pasjonat piłki nożnej, koszykówki i Formuły 1. Wieloletni sędzia piłkarski. Aktualnie spełnia się trenując i grając w warszawskich ligach szóstek. Uwielbia podróże, buldogi francuskie, a w wolnym czasie pożera ambitne filmy. Fan 8 ligi mistrzów, a jego ulubiona drużyna piłkarska to LZS Chrząstawa. Uważa, że w treningu dzieci najważniejsza jest radość z gry i dąży do tego, żeby dzieci nie tylko przychodziły na trening szczęśliwe, ale przede wszystkim żeby szczęśliwe z niego wychodziły.

Skip to content