Klub Sportowy GROM Soccer Schools - KSGROM.COM

 

 

Wysłanie e-deklaracji wiążę się z akceptacją członkostwa w klubie i zapoznaniem z regulaminem https://www.ksgrom.com/regulamin/

Upewnij się czy przeczytałeś regulamin, aby uniknąć niechcianych kosztów.

PAMIĘTAJ O ZGŁOSZENIU DO BIURA [email protected] WSZELKICH DECYZJI W SPRAWIE ZAPISU LUB REZYGNACJI.

Opłaty:

Lista obowiązkowych składek:
 Składka członkowska miesięczna, obowiązkowa przez cały rok – 289,90zł* na miesiąc – płatna do 5-tego każdego miesiąca
Składka wpisowa ze strojem treningowym* – 200 zł lub ze strojem meczowym 400 zł lub z pakietem obu strojów 560 zł – jednorazowa
* Dla nowych członków klubu ( nie będących nigdy wcześniej członkami klubu) obowiązuje zniżka na opłatę wpisową w wysokości 50%. 
* Możliwe zniżki i szczegółowy opis składek/opłat znajduje się poniżej.
 

Opłata wpisowa* – jednorazowa dla nowych dzieci w wysokości  200 zł – dzieci otrzymują koszulkę, spodenki i getry z logo KS GROM  lub  400 zł, dzieci otrzymują wtedy komplet piłkarski: dwie koszulki meczowe, jedną parę getrów, spodenki meczowe oraz worek KS GROM, 560 zł* dzieci otrzymują pakiet obu powyższych strojów. Dla nowych członków klubu na powyższe opłaty wpisowe jest rabat 50%.  Opłatę należy wnieść w ciągu 7 dni od drugiego treningu w którym uczestniczyło dziecko. Opłatę należy wnieść na konto klubowe, zamówienie pierwszego stroju w sklepie na własną rękę nie zwalnia z konieczności uiszczenia opłaty wpisowej na konto klubu.  Po zapisaniu dziecka na treningi i opłaceniu składki wpisowej, otrzymają Państwo kurierem wybrany przy zapisie rodzaj stroju, mogą Państwo dokupić w ciągu roku dodatkowe stroje lub gadżety klubowe i odzież i zestawy dla kibiców – https://neofutbol.pl/ksgrompro.

W przypadku udziału w turniejach i ligach organizowanych przez inne kluby lub firmy partnerskie, rodzice pokrywają 100% kosztów udziału, klub pokrywa 100% wynagrodzenia trenera.

Opłata za trening piłki nożnej  wynosi 75 zł za 1 godzinę, dotyczy tylko i wyłącznie dzieci, które nie płacą składek członkowskich i nie korzystają z dofinansowania od m.st. Warszawy lub nie dostarczył prawidłowo wypełnionej i podpisanej deklaracji członkowskiej.  Osoby które opłacają składki członkowskie są zwolnione z opłat za treningi, stowarzyszenie nie pobiera opłat za zajęcia od członków.

  Wpłaty darowizn i składek są dokonywane z góry za każdy miesiąc do 5-tego dnia danego miesiąca. Składka członkowska wynosi 289,90 zł miesięcznie. Wysokość składki jest stała niezależnie od ilości zajęć!  Osoby których zaległość przekracza 30 dni i nie skontaktowały się z klubem w celu wyjaśnienia przyczyn zalegania ze składkami nie będą mogły brać udziału w zajęciach.

W okresie wakacyjnym, ferii zimowych jest realizowane 50 % zajęć, a w święta zajęcia nie odbywają się, natomiast składki członkowskie są stałe przez cały rok, w okresie wakacyjnym lipiec, sierpień składki członkowskie są pobierane jak w każdym innym miesiącu. W przypadku nieobecności na treningach naliczana jest składka za wyjątkiem przedstawienia zaświadczenia lekarskiego o zwolnieniu z treningów więcej niż 20 dni oraz w przypadku zgłoszenia (do końca czerwca) do biura informacji, że dziecko w okresie wakacji letnich nie będzie uczestniczyło w zajęciach, wtedy naliczane jest 50% składki miesięcznej za oba miesiące, nie można zawieszać udziału w zajęciach na jeden miesiąc wakacji.  Obowiązuje 2-miesięczny okres wypowiedzenia członkostwa. Rezygnacja z zajęć w trakcie miesiąca zobowiązuje do zapłaty składki miesięcznej za bieżący i dwa następne miesiące.

Składki

Składka członkowska miesięczna wynosi 289,90 zł i jest obowiązkowa przez cały rok, jest płatna z góry do 5 każdego miesiąca.
Wysokość składki jest stała niezależnie od ilości zajęć w miesiącu! Zgodnie z regulaminem wysokość składki członkowskiej w ciągu roku kalendarzowego może zostać podniesiona maksymalnie o 30%.

Składki należy przekazywać na konto:
Santander Bank Polska S.A. 62 1090 1694 0000 0001 3245 4001
Darowizny należy przekazywać na konto:
Santander Bank Polska S.A. 05 1090 1694 0000 0001 3254 8535

Na adres:
Stowarzyszenie Grom
ul. Umińskiego 12
03-984 Warszawa

Decyzją Zarządu Stowarzyszenia z dnia 14 lipca 2023 roku, zmianie ulega wysokość podstawowej składki członkowskiej i wynosi 289,90 zł. Zarząd uchwalił też zniżki składek dla członków z rodzin wielodzietnych posiadających kartę dużej rodziny. Szczegółowy zakres wysokości składek jest załącznikiem do uchwały.

Zniżki

Składka członkowska podstawowa w Stowarzyszeniu wynosi 289,90 zł miesięcznie i jest obowiązkowa zgodnie z art. 10 ust. 1 pkt 7 ustawy Prawo o stowarzyszeniach z dn. 7 kwietnia 1989 r., od składki członkowskiej podstawowej przysługują następujące ulgi:

– 144,95 zł – drugie dziecko (za drugie i trzecie dziecko wysokość składki członkowskiej miesięcznie wynosi 434,85 zł)

– 30 zł – Karta Dużej Rodziny (należy przesłać skan do biura)

Ulgi nie sumują się, przysługuje prawo naliczenia najwyższej ulgi.

Ważne Linki 

Zapraszamy na nasz profil na Facebooku, gdzie trenerzy i pracownicy zamieszczają zdjęcia i informacje o treningach i  rozgrywkach.

Bądź na bieżąco polub nas na Facebooku – https://www.facebook.com/ksgrompro
Oglądaj foto relacje na Instagramie – https://www.instagram.com/ksgrompro
Sprawdzaj postępy swojego dziecka na treningach, bądź na bieżąco – https://ksgrom.comtrainup.com
Bądź w kontakcie ze swoim trenerem –  https://www.ksgrom.com/trenerzy
 

Dołącz do grupy na Facebooku, dedykowanej dla rocznika Twojego dziecka.

 
 

W razie pytań prosimy o maila na adres: [email protected] lub telefon pod nr 721 144 144 lub 722 144 144

Przypominamy o obowiązku logowania się do systemu PROTRAINUP, gdzie znajdą Państwo informacje o frekwencji na zajęciach, składy i relacje oraz informacje o saldzie i wiele innych ciekawych informacji jak np. plan treningowy, system dostępny jest pod adresem www.ksgrom.waw.pl 

Regulamin Klubu znajdą Państwo na stronie https://www.ksgrom.com/regulamin/

Harmonogram treningów jest dostępny pod adresem https://www.ksgrom.com/lokalizacje/

Konto

Darowizny na cele statutowe i składki członkowskie dla Stowarzyszenia można przekazywać na konto:

Stowarzyszenie Grom
ul. Umińskiego 12
03-984 Warszawa

Składki członkowskie – Santander Bank Polska S.A. 62 1090 1694 0000 0001 3245 4001
Darowizny – Santander Bank Polska S.A. 05 1090 1694 0000 0001 3254 8535


Sprzęt – Stroje Sportowe

Zapraszamy do naszego sklepu na stronie https://neofutbol.pl/ksgrompro

Zawodnicy, dzieci, młodzi i dorośli trenujący w KS GROM PRO, są w zobowiązaniu do zakupu sprzętu treningowego i meczowego bezpośrednio w klubie lub na https://neofutbol.pl/ksgrompro.

Warunkiem dopuszczenia do treningów, po okresie 30 dni od dnia zapisu dziecka, jest zakupienie i posiadanie zestawu treningowego. W zajęciach, treningach mogą brać udział tylko dzieci ubrane w stroje treningowe. Nie dopuszczalny jest udział dzieci w treningach w innych strojach, w tym również w strojach meczowych. 

Rodzic zobowiązany jest do zakupu czapki, dresu, ortalionu klubowego w terminie 90 dni od dnia zapisania dziecka do klubu. 
W przypadku udziału dziecka w turniejach, rozgrywkach pzpn, mzpn, rodzic zobowiązany jest do zakupu zestawu meczowego i torby dla zawodnika. Posiadanie zestawu meczowego i jego ubranie jest warunkiem dopuszczenia do udziału w rozgrywkach. 

Zawodnik reprezentujący klub sportowy na zewnątrz jest zobowiązany do ubioru klubowego w zależności od warunków atmosferycznych, dres, ortalion, komplet piłkarski. 

Mamy świadomość, że Klub Sportowy to nie tylko trenerzy i zawodnicy, a również rodzice, kibice i osoby w różny sposób powiązane lub sympatyzujące z Klubem. Właśnie dlatego KS Grom oferuje nie tylko sprzęt meczowy i treningowy swoim zawodnikom ale również zniżki na sprzęt sportowy dla całej, wymienionej wcześniej grupy. W każdej chwili rodzice lub starsze rodzeństwo chcące nabyć np. dres do biegania mogą skorzystać z wypracowanych warunków współpracy pomiędzy Klubem Sportowym Grom a NeoFutbol.PL, Korzystając z oferty NeoFutbol.PL wystarczy, że powołają się Państwo na Klub Sportowy Grom, a wówczas otrzymają Państwo zupełnie inną ofertę cenową. Informujemy że w okresie wrzesień – październik ze względu na prowadzone nabory, może wydłużyć się czas realizacji zamówień.

System ProtrainUp

W naszym klubie zarówno trenerzy jak i pracownicy biura oraz Rodzice korzystają z systemu ProtrainUp.com , w którym trenerzy tworzą konspekty zajęć, sprawdzają listy obecności, prowadzą statystyki z zawodów, pracownicy rozliczają składki, nadzorują pracę trenerów. Część systemu jest skierowana dla rodziców więcej informacji znajdą Państwo w przewodniku.

Przewodnik dla Rodzica po systemie ProtrainUp  – https://issuu.com/protrainup.com/docs/system_protrainup_-_przewodnik_dla_rodzicow 

Uwaga

Każde dziecko trenujące w Klubie Sportowym GROM na zajęciach musi być ubrane w strój treningowy i posiadać aktualne badania lekarskie (wymóg BSiR m.st. Warszawy) 

Każde dziecko w klubie ma ubezpieczenie NNW PZU SPORT, suma ubezpieczenia to 1000 zł – jest to minimalna kwota ubezpieczenia, sugerujemy ubezpieczenie dziecka na wyższą sumę ubezpieczenia we własnym zakresie.  Stowarzyszenie ma ubezpieczenie  OC PZU SPORT, suma gwarancyjna na jeden wypadek ubezpieczeniowy i wszystkie wypadki ubezpieczeniowe to 100 000 zł. Więcej informacji znajdą Państwo tutaj https://www.pzu.pl/dla-ciebie-i-rodziny/zycie-i-zdrowie/ochrona-zdrowia/ubezpieczenie-nnw-dla-sportowcow.

Nasz Klub Sportowy GROM obsługiwany jest przez system ProTrainUp za pomocą którego przekazywane są wszystkie komunikaty o wydarzeniach w klubie, harmonogram treningów, terminy meczy ligowych oraz sparingowych czy terminy turniejów oraz zmiany w regulaminie i działaniu klubu. Dzięki dostępowi do systemu mają Państwo również wgląd do obecności dziecka na treningach czy meczach oraz do składek. Do systemu można zalogować za pomocą strony internetowej oraz za pomocą aplikacji mobilnej. Aplikacja jest darmowa, do ściągnięcia w sklepie Google Play. W przypadku zainstalowania aplikacji na telefonie, będą Państwo dostawać powiadomienie o pojawieniu się nowego komunikatu. Link do systemu: https://ksgrom.comtrainup.com  Jednorazowa opłata administracyjna za dostęp do panelu dla rodzica i dziecka wynosi 25 zł rocznie (25 zł jeden dostęp, jeden dostęp dla rodzica jest obowiązkowy). Darowiznę należy wpłacić w ciągu 14 dni od dnia zapisania dziecka do klubu. Przy wpłacie darowizny za zajęcia za cały rok z góry dostęp do systemu jest darmowy.

Bardzo prosimy o zapoznanie się z regulaminem klubu dostępnym na naszej stronie internetowej: https://ksgrom.com/regulamin.

Badania lekarskie

Każdy zawodnik Klubu Sportowego GROM na zajęciach musi być ubrane w strój treningowy i posiadać aktualne badania lekarskie (wymóg BSiR  m. st. Warszawy). Niezbędnym dokumentem uprawniającym do uczestniczenia w zajęciach jest zaświadczenie od lekarza o zdolności dziecka do uczestnictwa w treningach i zawodach piłki nożnej. Zaświadczenie takie wypisują lekarze specjalistycznych przychodni sportowych lub lekarze pierwszego kontaktu. Aktualne zaświadczenie uzyskane od lekarza  należy niezwłocznie po rozpoczęciu treningów przesłać do biura Klubu.

Darmowe wizyty u lekarza medycyny sportowej prowadzi m.in:

Centralny Ośrodek Medycyny Sportowej

ul. Wynalazek 4, Warszawa 02-677

+48 885 557 582, www.coms.pl

Więcej informacji na stronie – http://ksgrom.pl/badania-lekarskie

RODO

Informujemy że zgłoszenie dziecka na zajęcia organizowane przez Stowarzyszenie Grom jest jednoznaczne z wyrażeniem zgody na wykorzystanie zdjęć bądź filmów przedstawiających uczestnika (prasa, telewizja, Internet, plakat) z zawodów, treningów, obozów i innych akcji sportowych w sposób nie naruszający prywatności i godności uczestnika.

Wyrażam zgodę na przechowywanie i przetwarzanie danych osobowych, zawartych w niniejszej deklaracji przez Stowarzyszenie Grom, ul. Umińskiego 12, w celach wewnątrzorganizacyjnych Stowarzyszenia oraz  oświadczam, że zostali Państwo poinformowani o przysługującym prawie dostępu do treści danych związanych z Państwem oraz ich poprawiania, wycofania zgody na ich przetwarzanie w każdym czasie, jak również, że podanie tych danych było dobrowolne.

Szczegółowa polityka prywatności dostępna jest na https://www.ksgrom.com/rodo/

Rezygnacja

Informujemy, że rezygnację można złożyć tylko w formie pisemnej, wzór rezygnacji dostępny jest do wypełnienia na stronie https://www.ksgrom.com/rezygnacja/ i przychodzi na Państwa adres e-mail, należy go wydrukować, podpisać i przesłać do biura.
Informujemy, że zgodnie z regulaminem, członkostwo wygaśnie z dniem zakończenia okresu wypowiedzenia od momentu złożenia rezygnacji,
co zobowiązuje Państwa do uregulowania składek członkowskich do końca okresu rezygnacji. 
 

Podgląd filmu YouTube Jak założyć konto na portalu Łączy nas piłka

Skip to content