Klub Sportowy GROM Soccer Schools - KSGROM.COM

Chcesz zrezygnować z klubu?

Zanim podejmiesz ostateczną decyzję zadzwoń. 
Na okres wakacji letnich istnieje możliwość uzyskania ulgi 50% na składki członkowskie, w przypadku kiedy dziecko nie będzie chodziło na zajęcia i zostanie to zgłoszone wcześniej do biura.
Jesteś pewny swojej decyzji, prosimy Cię o skorzystanie z elektronicznego formularza rezygnacji, to jedyna skuteczna metoda rezygnacji.
 

Chcesz zmienić klub? 

Pamiętaj że nowy klub musi zapłacić ekwiwalent za każdy rok szkolenia dziecka po ukończeniu  11 roku życia. W innym przypadku dziecko nie będzie mogło przez okres 12 miesięcy brać udział w rozgrywkach MZPN. Ponadto pamiętaj o tym że warunkiem uzyskania zgody na transfer jest brak posiadania zaległości w opłacaniu składek członkowskich i złożenie rezygnacji.
 

Jak złożyć rezygnację? 

Rezygnację należy zrobić za pośrednictwem formularza poniżej. Wystarczy kliknąć w zielony pasek i uzupełnić dane.
Uzupełniony formularz przyjdzie do Państwa mailem, proszę go podpisać po wydrukowaniu lub elektronicznym podpisem i odesłać skan lub zdjęcie na adres [email protected]
 

Proszę pamiętaj o opłaceniu składek! 

Obowiązuje 2-miesięczny okres rezygnacji z klubu, tzn. w przypadku złożenia rezygnacji w styczniu, należy opłacić również składkę  za luty oraz marzec.
 
Skip to content